SPINAT MAIS

SPINAT                         MAIS

Landmark SUHKRUMAIS 'Landmark' F1/Sentinel F1

Zea mays

Kesvarajane sort, mis valmib 80 kuni 90 päevaga, seega sobib hästi kasvatamiseks ka külmema kliimaga aladel. Supermagusad tõlvikud on umbes 16 cm pikad, hästi täitunud ja mahlased. 1,5 kuni 2 meetrised tugevad taimed  on vastupidavad haigustele.

16 seemet 0,75 € Lisa tellimusse
SPINAT-RUUTLEHIK SPINAT-RUUTLEHIK 'New Zealand'

Tetragonia expansa

Uus-Meremaa spinat ehk spinat-ruutlehik on aedspinatist kolm korda saagikam, andes korduvalt saaki kogu suve kuni hilissügiseni. Tärkamisest saagini kulub 50-70 päeva. Toiteväärtuselt ja maitselt jääb pisut alla aedspinatile, kuid on sarnase biokeemilise koostisega. Krõmpsud mahlased lehed lausa sulavad suus, suurepärane salatisse. Keetes muutub kiiresti pudruks.


4 grammi 0,69 € Lisa tellimusse
Puma H AEDSPINAT 'Puma' F1

Spinacia oleracea

Puma on keskvarajane sort, mis sobib ka suviseks kasvatamiseks, sest ei lähe kergesti õitsema. Kohevad ja mahlaseid lehti korjata noorelt, taim jätkab lehtede kasvatmist. Seetõttu ei vaja taimed ka harvendamist.

500 seemet / 5 grammi 1,25 € Lisa tellimusse
AEDSPINAT 'Early Hybrid N7' H AEDSPINAT 'Early Hybrid N7' H

Spinacia oleracea

Varajane, suuresaagiline ja kiirekasvuline.  Tumerohelised lehed on paksud ja kohevad, kergelt kobrulised. Taimed suured ja elujõulised. Külvamiseks nii kevadel, aprillis-mais, kui ka augustis, saak siis vastavalt mais-juunis või septembris. 

5 grammi 0,69 € Lisa tellimusse
Matador AEDSPINAT 'Matador'

Spinacia oleracea

Keskvalmiv, saagi valmimiseni kulub umbes 55 päeva tärkamisest. Sort sobib kasvatamiseks kevadel ja hilissuvel. Pikk saagiperiood. Sage korje stimuleerib kasvu. Lehed on kohevad, tumerohelised, pisut mõrkjad. Talub jahedamat perioodi. Noored lehed töödeldult, salatisse, garneerimiseks. Sobib sügavkülmutamiseks


3 grammi 0,60 € Lisa tellimusse
AEDSPINAT Red Cardinal F1 AEDSPINAT 'Red Kitten' F1

Spinacia oleracea

Varajane. külvist 30-40 päeva. Varakevadiseks ja sügiseseks külviks. Vastupidav ebajahukastele. Õrnad lehed redisevärvi roodudega ja tumepunaste lehevartega. Värskelt salatisse, töölemiseks.

KEHTIVUSAEG 31 dets 2023

400 seemet / 4 grammi 1,25 € Lisa tellimusse
AEDSPINAT 'Toucan' F1 AEDSPINAT 'Toucan' F1

Spinacia oleracea 

50 päeva. Tumerohelised lehed on paksud, ühtlase ovaalse kujuga, püstise kasvuviisiga, lehehaigustele vastupidavad.  Ennakõidumiskindel 'beebispinat' ka suvel kasvatamiseks.

 

 
5 grammi. UUDIS! 1,25 € Lisa tellimusse
ERE HANEMALTS maasikaspinat ERE HANEMALTS maasikaspinat

Chenopodium capitatum    e. Peajas hanemalts e. maasikaspinat

Suvik. 60 cm rohttaim. Tarvitada lehti noorelt salatites nagu spinatit või töödeldult. Rohkelt C-ja A-vitamiini. Õitseb juulis- augustis. Vaarikasarnased 12 mm punased marjad (väikestes kogustes) samuti söödavad.

0,3 grammi. Uudis! 1,00 €
AEDSPINAT Boa F1 AEDSPINAT Boa F1

Saagikas haigustekindel Hollandi hübriid külviks aprillist augustini. Ennakõidumiskindel. Talub hästi nii kõrgemaid kui madalaid temperatuure. Tumerohelised ühtlase kasvuga lihakad lehed kasvavad vertikaalselt. Sobib sügavkülmutamiseks. Korjata noorelt, taim jätkab lehtede kasvatamist, ei vaja harvendamist.

 

 
5 grammi 1,25 € Lisa tellimusse