SIBUL ja PORRU

SIBUL ja PORRU

SALATSIBUL 'White Lisbon' SALATSIBUL 'White Lisbon'

Allium cepa  Echalion-rühm     värtensibul (pesasibul × harilik sibul) 

60 päeva. Kiirekasvuline kimbusibul hõbevalge viljalihaga. Annab rikkalikult tumerohelisi maheda maitsega pealseid.  Kõrgus umbes 30  cm. Talub põuda ja madalaid temperatuure. Võimalik külv talve alla varajase rohelise saamiseks.

2 grammi 0,75 € Lisa tellimusse
Stuttgarter Riesen SIBUL 'Stuttgarter Riesen'

Allium cepa   Harilik sibul, söögisibul

Keskvalmiv sort Saksamaalt. Pikaajaliseks säilitamiseks. Mõõdukalt teravamaitseline keskmine kuni suur ja ümar kuni ümarlapik sibul. Kuivsoomused pruunikaskollased, sisu kreemvalge, tihe.

3 grammi 0,75 € Lisa tellimusse
Globo/Ailsa Graig SIBUL 'Globo'

Allium cepa

180 kuni 190 päevaga 60-päevastest taimedest valmiv magusamaitseline ja mahlane 500-700 grammine salatisibul. Hiigelsuur kollase koorega hiline sort, mis säilib vaid väga lühiajaliselt.

1,5 grammi 1,15 € Lisa tellimusse
SIBUL 'Karmen' SIBUL 'Karmen'

Allium cepa  Harilik sibul, söögisibul.

Keskvarajane. Ümarlapik u. 110 grammine sibul violetse varjundiga tumepunaste kuivsoomustega ja valgete lihavsoomustega. Keskmise tihedusega poolkibe sibul sobib salatiks ja säilitamiseks. Hea transpordikindlus. 

2 grammi 0,75 € Lisa tellimusse
Bajkal TALISIBUL 'Bajkal'

Allium fistulosum           Talisibul

Püsik. C- vitamiinirohke rohelise saamiseks.   Talub põuda ja madalaid temperatuure. 

2 grammi 0,69 € Lisa tellimusse
PORRULAUK Armor PORRULAUK 'Armor'

Allium porrum

''Mini'' porrulauk ilusa tumerohelise lehestiku ning 18-20 cm kõrguse mahedamaitselise ilusa valge ebavarrega. Sisaldab rohkelt kasulikku C-vitamiini. Sobib salatitesse, hautamiseks jne. Seemned puhitud THIRAMiga.

200 seemet 1,25 € Lisa tellimusse
PORRULAUK Starozagorski Kamuš PORRULAUK 'Starozagorski Kamuš'

Allium  ampeloprasum               SUVI-PORRULAUK

Kiirekasvuline heleroheliste lehtede ning valge umbes 20 cm mahedamaitselise ebavarrega porrulauk. Sisaldab rohkelt kasulikku C-vitamiini. Sobib salatitesse, hautamiseks jne.

1 gramm 0,60 € Lisa tellimusse
PORRULAUK Kampus PORRULAUK 'Kampus'

Allium porrum

Pika tiheda valge 200 kuni 220 grammise ebavarrega tore hiline porrulauk. Sisaldab rohkelt kasulikku C-vitamiini. Sobib salatisse ning ka hautamiseks.

2 grammi 0,75 € Lisa tellimusse
SIBUL 'Avalon' SIBUL 'Avalon'

Allium cepa   Harilik sibul, söögisibul               

Keskvarane sort. Valmib 125- 130 päevaga külvist.

Valge sibul kaaluga kuni 115 grammi. Säilib hästi kesktalveni.1 gramm 0,60 € Lisa tellimusse
SIBUL 'Polanowska'  SIBUL 'Polanowska'

Allium cepa      Harilik sibul, söögisibul              

Hiline sort on vastupidav seenhaigustele. Ümarovaalse kujuga, ilusa koorega. Läbimõõt u. 7 cm ja kaal 100-120 grammi. Vastupidavad mehaanilistele kahjustustele, seeninfektsioonidele ja halvematele ilmastikuoludele.  Väga hea säilivusega saagikas sort.

 2 grammi. UUDIS! 0,60 € Lisa tellimusse
SIBUL 'Tosca' SIBUL 'Tosca'

Allium cepa    Harilik sibul, söögisibul. Fantastilised piklikovaalsed kuldpruunid sibulad, mõnusad lõigata, saate palju ühtlaseid rõngaid ja on  maitselt ja aroomilt suurepärased. Säilivad hästi.

 

1 gramm 0,75 € Lisa tellimusse
SIBUL 'Strada' pealsete kasvatamiseks TALISIBUL 'Strada'

Allium fistulosum 

Varajane. Pealsete saak kevadisest külvist 65 päevaga ja suvisest 55 päevaga. 

1 gramm 0,75 € Lisa tellimusse
SALATSIBUL Kyoto Market TALISIBUL Kyoto Market

Varane pealsesibul kasvatamiseks nii kuumemates kui külmemates oludes. Pealsed väga pikad, ilusa värviga ja maitsekad. Jaguneb ebavarre lõppedes kimpudesse, suurendades sellega saaki. Sibulaid pole, kuid pikk valge ebavars võib olla kuni  25 cm pikkune. Saagikas  kogu hooaja vältel. Haigustele vastupidav. Üks parimatest.

 

2 grammi 1,25 € Lisa tellimusse
SIBUL Southport White Globe SIBUL Southport White Globe

Vegetatsiooniperiood 120 päeva. Suured valged sibulad. Säilivad kenasti 3-4 kuud, samas sobib ka kimbusibulaks. Vana sort, mis pole nõudlik ja  kasvab väga hästi ka külmemates tingimustes. 

2. grammi 0,75 € Lisa tellimusse
SIBUL Rijnsburger 5 SIBUL Rijnsburger 5

Keskvarajane Hollandi sort.  Rikkalik saak, sibul säilib maikuuni. Ümarad kollakaspruunid peene kaelaga sibulad on seest valged ja maitsvad

2 grammi UUDIS 1,15 € Lisa tellimusse
TALISIBUL Kaj TALISIBUL Kaj

Väga varajane külmakindel sort, idanemisest 80 päevaga. Moodustab  suure peenikestest tumerohelistest lehtedest koosneva püstise leheroseti. Pikkus u 70 cm, varre valge osa pikkus 10-12 cm. Stabiilse ja suure saagiga. Vastupidav mitmetele taimehaigustele, vahajas kiht kaitseb jahukaste eest. Säilitab pikka aega oma suurepärased kaubanduslikud omadused.

2 grammi 1,15 € Lisa tellimusse
PORRULAUK 'Mercurian' F1 PORRULAUK 'Mercurian' F1

Keskvarajane hübriid sügiseseks saagiks. Varre valge osa on 25-30 cm pikk, ei moodusta sibulat. Lehed on püstised ja kaetud vahakihiga

40 seemet 1,65 € Lisa tellimusse
SIBUL 'Centro' F1 SIBUL 'Centro' F1 UUDIS 2021

Keskvarajane Rijnsburger-tüüpi hübriidsort. Mullatüübi suhtes leplik, kasvab hästi ka raskematel muldadel. Ümarad sibulad on 6-8 cm diameetriga, kõrge toiteväärtusega ja suurpärase maitsega. Peene kaelaga ja tugeva kõrrevärvi kollase koorega, mis annavad sellele sordile väga hea säilivuse, kuni juuni lõpuni. Haigustele vastupidav ja tugeva juurekavaga. 

 
200 seemet 1,25 € Lisa tellimusse