PIKA- ja POOLPIKAVILJALINE

PIKA- ja POOLPIKAVILJALINE

Iwa KURK 'Saladin' F1

Cucumis sativus       Harilik kurk

Varajane klassikaline iseviljuv saagikas sort kasvuhoonesse. Vastupidav mitmele kurgihaigusele.. Õhukese koorega sirge, kergelt ribiline 30- 35 cm mõruvaba kurk. Talub hästi temperatuurikõikumisi.

0,2 grammi /8 seemet 1,15 € Lisa tellimusse
Marketmore 76 KURK Marketmore 76

Cucumis sativus       Harilik kurk

Varajane. Viirushaiguste- ja jahukastekindel väga saagikas tumerohelise koorega poolpikk salatikurk avamaale või kasvuhoonesse, suurde potti rõdule. Kergete kühmudega 15-25 cm pikkused viljad on maitsvad ja sobilikud ka marineerimiseks. Saagikas ka kehvade ilmastikuolude korral.

2 grammi 0,60 € Lisa tellimusse
Monika (suurem) KURK 'Monika'

Cucumis sativus       Harilik kurk

Väga varajane auhinnatud sort. Iseviljuv ja stabiilselt saagikas. Lühike kuni poolpikk sile kurk on ereroheline, ilusa kujuga ja väga heade maitseomadustega. Ka hilised kurgid ei kolletu. Tore kurk salatisse ja värskeks soolakurgiks.  

1 gramm 0,79 € Lisa tellimusse
KARELLA-KIBEKURK 'Naja' KARELLA-KIBEKURK 'Naja'

Momordica charantia

Suvik. 180-300 cm. Kiirekasvuline ronitaim katmikalal kasvatamiseks. Vajab toestamist. Veidi piklikud, kortsulised viljad on valminult oranžid, eriliselt kibedad. Sisaldavad mitmeid B-grupi jt. viamiine, mineraalaineid ning antioksüdante. Kasutatatakse nii lehti, võrseid, õisi kui ka noorelt vilju ja seemneid. Meditsiinis kasutatav-näiteks diabeedi looduslik ravi.

12 seemet 1,25 €
KURK 'Tolstoi' F1  UUDIS! KURK 'Tolstoi' F1 UUDIS!

Cucumis sativus       Harilik kurk

Varajane partenokarpne/ iseviljuv/ mõruainevaba poolpikk 17-19 cm hübriidkurk katmikalale. Vastupidav mitmele kurgi haigusele. Talub kergemaid temperatuurikõikumisi.

0,5 grammi 0,79 € Lisa tellimusse
KURK 'Burpless Tasty Green' F1  UUDIS 2018 KURK 'Burpless Tasty Green' F1

Varane Jaapani hübriid avamaale ja katmikalale toestatult. Talub hästi kõrgemaid temperatuure ja liigniiskust.  Läikiva õrna õhukese tumerohelise koorega kurk. Korjamiseks u. 23 cm pikkusena. Viljade läbimõõt u. 4cm. Viljaliha krõmpsuv- karge, kibeainevaba.

0,3 grammi 1,35 € Lisa tellimusse