SEEMNED IDANDAMISEKS

SEEMNED IDANDAMISEKS

SALATKRESS SALATKRESS 'Danska'

Lepidium sativum.

Üheaastane. 15-20 päeva külvist. Salati- ja maitsetaim aastaringseks kasvatamiseks. Noored võrsed sisaldavad palju rauda, kaltsiumi. Ravimtaim verejooksu, palaviku , maohaiguste puhul.

Külvi mitte katta mullaga, varjutada paberiga ereda päikese eest. Võib idandada kuivatuspaberil, riidel taldrikul.

Teha korduskülve jätkuva saagi saamiseks. 

5 grammi 0,65 € Lisa tellimusse
BROKOLI 'Violet' IDANDAMISEKS BROKOLI 'Violet' IDANDAMISEKS

Idandatud spargelkapsaseemnetel ja noortel idudel on vähivastased, diabeedivastased ja antimikroobsed omadused. Sisalduv sulforafaan on super abimees helikobakteri pärssimisel ja näonaha probleemide leevendamisel. Nad on rikkad C-, B-, K-, A- ja E-vitamiinide, kaltsiumi, kaaliumi ja naatriumi poolest, tõhusad hormonaalse tasakaalu taastajad ja östrogeeni ainevahetuse parandajad. 

10 grammi 1,25 € Lisa tellimusse
REDIS 'Sango' IDANDAMISEKS REDIS 'Sango' IDANDAMISEKS


Idandatud redise seemned ja idud on populaarsed maitse ja tervist parandavate omaduste poolest. Nad suurendavad immuunsust, omavad desinfitseerivaid, põletikuvastaseid ja röga eraldavaid omadusi ning kõrget magneesiumi, kaaliumi, joodi, väävli taset. 

 
10 grammi 1,25 € Lisa tellimusse
Kassimuru

Phleum pratense L. 

põldtimut

Seemnete segu külvatakse potti aknalaual, rõdul või terassil. Aitab kassidel väljutada karvapalle ja hoiab neid tervena. Kasulik nii toa- kui ka õuekassile. See võib ennetada õuekassi puhul keemiliste ainetega töödeldud muru söömist. Toakassi puhul ennetab see aga mürgiste toataimede näksimist.

20 grammi 0,65 € Lisa tellimusse