BROKOLI

BROKOLI

BROKKOLI Rumba BROKOLI 'Rumba' F1

Brassica oleracea italica Cymosa -rühm  Roheline spargelkapsas, roheline asparkapsas ehk roheline brokoli.

Varajane.  Istutusest 65-75 päeva. Suurte väga tihedate õisikutega. Pungad kaua suletud. Korjata noorelt. Maitsev, vitamiini- ja mineraalainerikas. Hautamiseks, salatisse, sügavkülmutamiseks.

30 seemet 1,25 € Lisa tellimusse
BROKOLI 'Apolena' F1   BROKOLI 'Apolena' F1

Brassica oleracea   Asparkapsas, spargelkapsas,  brokoli

Keskhiline. 75-85 päeva taimede istutusest. Avamaale ja katmikalale. Tugeva juurekavaga taim. Keskmiste väga tihedate 1 kg tumeroheliste õisikutega, mis säilitavad pikalt oma kaubandusliku välimuse.  Pungad kaua suletud. Maitsev, vitamiini- ja mineraalainerikas. hautamiseks, salatisse, sügavkülmutamiseks. 0,5 grammi 0,79 € Lisa tellimusse
BROKOLI 'Violet' IDANDAMISEKS BROKOLI 'Violet' IDANDAMISEKS

Idandatud spargelkapsaseemnetel ja noortel idudel on vähivastased, diabeedivastased ja antimikroobsed omadused. Sisalduv sulforafaan on super abimees helikobakteri pärssimisel ja näonaha probleemide leevendamisel. Nad on rikkad C-, B-, K-, A- ja E-vitamiinide, kaltsiumi, kaaliumi ja naatriumi poolest, tõhusad hormonaalse tasakaalu taastajad ja östrogeeni ainevahetuse parandajad. 

10 grammi 1,25 € Lisa tellimusse
Brokkoli 'Stromboli' F1 BROKOLI 'Stromboli' F1

Väga varajane sort katmikalale või avamaale. Saak 65-70 päevaga peale istutust. Kumerad õisikud on tihedad, pisikeste õienuppudega, tumerohelised.  Väga kvaliteetne brokoli.

30 seemet 1,65 € Lisa tellimusse
BROKOLI 'Sirtaki' F1 BROKOLI 'Sirtaki' F1

Üks varajasemaid hübriidsorte Prantsusmaalt. Avamaale ja katmikalale. 55-60 päevaga istutamisest. Õisikud 0,5-0,6 kg tumerohelised, tihedad ja kõrge kvaliteediga.

25 seemet 1,65 € Lisa tellimusse