Korduma kippuvad küsimused

Kas ma pean kohe tellides kauba eest tasuma?

Saadame arve, kui kaup on komplekteeritud ja valmis teele asuma. (Esialgne arve-tellimuse kinnitus tuleb kohe peale tellimist automaatselt programmi poolt)

 Kui jaekliendi arve summa on suurem kui 75 EUR, maksame saatmise eest ise. Hulgiklientidega on saatekulud ja kauba saatmine vastavalt kokkuleppele.

Kui ruttu ma saan oma kinnitatud tellimuse kätte?

Hooajal saadame kaubad välja 3-5 tööpäeva jooksul. Aaiamaailm postitab tellimuse reeglina järgmise tööpäeva hommikul ja edasine oleneb kas siis Smart Postist või Omnivast.
Välja arvatud lillesibulate ettetellimine. Kevadhooaja ettetellimine algab novembris ja kestab veebruari lõpuni. Kaubad postitame märtsi lõpus-mais. Sügishooaja ettetellimine algab mai lõpus ja kestab augusti keskpaigani. Kaubad saadame kliendile augusti lõpus-septembris. Ettetellitud kauba saatmise garanteerime 100 %. Kaup võib ära jääda vaid meist mitteolenevatel põhjustel nagu mittekvaliteetne materjal ja ebaõnnestunud saak juba kasvatajal.
Hooajal tehtud tellimused täidame vastavalt laojäägile ja võimalustele.

Kuidas ma saan tellimuses samu kaupu tellida suuremates kogustest ilma, et peaksin klikkima nuppu"lisa tellimusse" a la 100 korda?

1. Klikite premas üleval servas olevat rohelist nuppu 
2. Avanenud Tellimuse sisu aknas kirjutate vastava toote väljale soovitud koguse lihtsalt numbrina
3. Umbes 2 sekundi pärast on nii pramas üleval servas tellimuse sisu nimekirjas kui ka avatud Tellimuse sisu aknas arvutatud muudetud koguse hind. (Lahe!)
4. Soovi korral saate muuta ka teiste toodete koguseid samal mugaval viisil.

Kuidas ma saan kindel olla, et minu tellimus on Aiamaailma kohale jõudnud?

 1. Kui oled saanud oma e-postile esialgse arve PDF kujul, siis on see kinnitus sellest, et tellimus on kohal ja töösse antud
2. Tuleb jälgida tellimuse vormistamise protsessi, mis tahab kokku saada umbes 10 klikki ja viimane neist on rohelisele nupule
3. vormistamise protsessi skeem on ka pidevalt jälgitav järgmisel kujul:
 
kus rasvase kirjaviisiga on tähistatud etapp, kuhu ollakse parasjagu jõutud. Antud näites siis ollakse jõutud esimesse Tellimuse sisu etappi.