TÄHTIS INFO

TÄHTIS INFO

SEEMNEPAKI SAATMINE SEEMNEPAKI SAATMINE

SEEMNEPAKI paneme teele üldjuhul 1-5 TÖÖPÄEVA jooksul. Tavaliselt rutem.

Juhul, kui on pakist mõni sort puudu, võib pakk jääda ootele nädalaks. 

Omavoliliselt me ei asenda puuduvaid sorte kliendile helistamata. Va juhul, kui asendame tõesti sarnase parema ja kallima sordiga, jättes hinna siiski samaks, nagu kliendi tellitud sordil..

Kui teie seemnepakk ei tule kohale  palun helistage 56613456. 

0,00 € Lisa tellimusse
TAIMEPAKI SAATMINE TAIMEPAKI SAATMINE

Püsilille juurikaid, istikuid ja sibulaid mugulaid hakkame väljastama märtsi keskpaigast. Kaup saabub meie lattu mitmes jaos kuni aprilli keskpaigani. 

Kui olete teinud mitu tellimust, postitame kõik korraga, ühe saatekuluga.

Kui on kindel aeg, millal soovite pakki saada (sõidate reisile vms) palun kirjutage see kommentaaridesse või helistage 56613456

0,00 € Lisa tellimusse
PAKK taimed + seemned PAKK taimed + seemned

Kui teie tellimuses on nii TAIMED (istikud, sibulad, juurikad) kui ka SEEMNED, saadame paki teele  märtsi teises pooles-aprillis või KAHES OSAS. Sel juhul tuleb arvestada ka kahe saatekuluga.

Lisage tellimust vormistades märkus, kas soovite seemneid kohe või koos ülejäänud kaubaga. Kui saadame seemned kohe ja paki teine pool jääb ootele, saate teha lisatellimusi ja need saabuvad kõik koos.

0,00 € Lisa tellimusse
TASUMINE TASUMINE

Pakkide eest ei saa tasuda pakiautomaadi juures. Saatekulu on arvel koos kaubaga.

Kuna meil on palju võlglasi, ei saada me uut pakki teele, kui eelmise paki eest on maksmata. VA püsikliendid, kelle makseajalugu on üldiselt korras. 

Uutel klientidel palume tasuda, kui kaup on komplekteeritud. Saadame sellekohase meili. See ei ole sama e-mail, mis saabub automaatselt peale tellimuse esitamist

0,00 € Lisa tellimusse