MELON ja ARBUUS

MELON ja ARBUUS

Rosario H arbuus ARBUUS 'Rosario' F1

Citrullus lanatus vulgaris       Harilik arbuus

Varajane sort, mis talub hästi ka ebasoodsamaid ilmastikutingimusi  ja madalamaid temperatuure. Tumerohelise koorega vili on ümar  3 kuni 4 kilo roosakaspunase viljalihaga, erakordselt magus ja mahlane. Taim on kompaktne, võrsed kuni 1,5m. Suhteliselt haigustekindel.

1 gramm 1,25 € Lisa tellimusse
Emir H MELON 'Emir' F1

Cucumis melo L.

Kiiresti valmiv hübriidsort, mis talub ka madalamaid temperatuure.  Koor kena helerohelise võrkmustriga tumedamal põhjal.  Vili kaaluga umbes 1,0 kg, oranž viljaliha aromaatne,mahlane  ja hästi magus. Kasvatatakse avamaal või katmikalal.

1 gramm 1,25 € Lisa tellimusse
ARBUUS Sugar Baby ARBUUS 'Sugar Baby'

Citrullus lanatus            Harilik arbuus

Varajane. Hea viljuvusega ka jahedamates tingimustes. Tumerohelise koore ja tumepunase maitsva mahlase viljalihaga 2-4(8) kg. ümar vili. Seemned väikesed. Taim kompaktne, 1,5 m võrsetega.

2 grammi 0,60 € Lisa tellimusse
ARBUUS Asahi Miyako F1 ARBUUS Asahi Miyako F1

Citrullus lanatus          Harilik arbuus

Väga varajane Itaalia hübriid katmikalale või avamaale. Aretatud taluma madalamaid temperatuure. Crimson-sweet tüüpi supermagus arbuus. Vili ümar, suur. Triibulise õhukese koore- ja roosakaspunase viljalihaga.  Taim kompaktne 1,5 m võrsetega. Suhteliselt haigustekindel ja kvaliteetne.

 
0,5 gr pakis. 1,35 € Lisa tellimusse
MELON Summer Dream F1 MELON Summer Dream F1

Cucumis melo / Honeydew

Mesimeloni tüüpi keskvarane sort,  valmib u. 95 päevaga. Hõbeja varjundiga heledad kreemkollased ja sileda kooreg- ja ribideta viljad ja lõheroosa viljaliha. Kõrge suhkrusisaldusega ja suhteliselt haigustekindel sort. Melonid kaaluvad 1,4 - 2, 3 kg. Kasvatamiseks katmikalal ja pika ilusa suve korral ka avamaal.

0,3 gr pakis. UUDIS! 1,65 € Lisa tellimusse