HOSTAD

HOSTAD
OTSA SAANUD HOSTAD MÜÜGIL JÄLLE JÄRGMISEL KEVADEL. ETTETELLIMINE ALGAB DETSEMBRIS-JAANUARIS, VÄLJASTAME APRILLIS

HÜBRIIDNE HOSTA Wide Brim HÜBRIIDNE HOSTA Wide Brim

Südamekujulised rohelised lehed, mida ümbritsevad ebakorrapärased laiad kollased servad, mis muutuvad kreemkollaseks. Heledad lavendlivärvi õied,  kõrgus 45-50cm, laiuv kuni 130cm. Elujõuline ja kiirekasvuline.

Suurus I

1 istik pakis 2,10 € Lisa tellimusse
HÜBRIIDNE HOSTA Patriot HÜBRIIDNE HOSTA Patriot

 Südajad tumerohelised lehed ebakorrapäraste säravvalgete äärtega. Üks ilusamaid ja populaarsemaid hostasid, mis oma kontrastsete värvidega kaunistab varjulisi alasid, samas võib taluda ka suhteliselt hästi hommikupäikest. Kõrgus kuni 60 cm.

Suurus I

1 istik pakis 2,90 € Lisa tellimusse
HOSTA White Feather HOSTA White Feather

Lumivalged lehed sündides, mis siiski juba juunis hakkavad vaikselt värvuma roheliseks, kõigepealt tekib tavaliselt roheline triibustik ja siis tuleb rohelise-valge periood - tumedamad otsad ja laigud.  Elu  teise poole veedab rohelisena.  Ja nii igal aastal.  Valged lehed on päikesetundlikud ja võib tekkida päikesekahjustusi. Nii-siis vari või poolvari.  Kõrgus 30-45 cm.

1 istik pakis 3,25 €
HOSTA Summer Music HOSTA Summer Music

Justkui kunstniku maalitud lehed, igaüks pisut erinev. Ümarovaalsed lehed on kergelt kaardunud. Valget/kreemvalget keskosa ümbritseb korrapäratu kuldne /rohekaskollane triibustik, mille lõpetab  tumeroheline serv. Parimad värvid on hommikuse päikesega kasvukohas. Heledad lavendlivärvi õied kesksuvel. K.u.40 - läbimõõt 60cm

1 istik pakis 3,99 € Lisa tellimusse
HOSTA Christmas Tree HOSTA Christmas Tree

Väga suured ja tugevalt kobrulised-soonilised tumerohelised, peaaegu sinkjad lehed  kreemkollaste, mis muutuvad valgeks, kitsaste ebakorrapäraste äärtega ja peaaegu valged kellukjad õied küllalt madalal lehtede kohal kesksuvel. Õitsemise ajal näeb välja kui talveehtes kuusepuu. Kõrgus 60-70 cm. Kiirekasvuline ülespidi hoidev puhmik.

1 istik pakis 1,85 € Lisa tellimusse
HOSTA Fire and Ice HOSTA Fire and Ice

Tumerohelises lainjas, ebakorrapärases raamistuses valged lehed roosakatel vartel. Keskmise suurusega lehtedega puhmiku kõrgus on 30-40,  läbimõõt 55cm.  Kesksuvel roosakaslillad õied roosakatel vartel. Rootsu lõppu -  lehe algusesse moodustub lehter. 

Suurus I

1 istik pakis 2,90 € Lisa tellimusse
HOSTA True Blue LAIUV HOSTA True Blue

Suured, tumedad sinakasrohelised  soonilis-kobrulised lehed. Õitseb augustis-septembris. Õied sinakasvalged.  K. 60-70cm. Kasvab hästi varjus-poolvarjus.

Suurus I

1 istik pakis 2,15 € Lisa tellimusse
HOSTA Lakeside Dragonfly HOSTA Lakeside Dragonfly

Lantsetjad (piklikud teravatipulised) rohelised lehed laiade, ebakorrapäraste kollasest kreemiks muutuvate leheservadega. Lavendlivärvi õitega. K. 35 - 45cm

Suurus I

1 istik pakis 3,55 € Lisa tellimusse
HOSTA Snake Eyes HOSTA Snake Eyes

Roheline - tumeroheline serv, kollakasroheline - kollane keskosa ja neid kahte eraldab valge. Helelillad õied.  Uudis, mis on saanud hea vastuvõtu. K. kuni 70cm. See sort talub ka hommikupäikest.

Suurus I

1 istik pakis 3,96 € Lisa tellimusse
HOSTA War Paint HOSTA War Paint

Suured soonilised lehed ja laineliste servadega on kevadel erk-kuldkollased , siis algab muundumine: lehe keskele tekivad kollakasrohelised /heledamad õunrohelised triibulaigud. Igal lehel erinevalt sellele järgneb  tumedamas raamis heledates rohelistes /kreemikates toonides muster ja lõpuks on lehed rohelised. Õied  helelillad. Väga suur hosta, võib kasvada kuni 100cm.

1 istik pakis 2,90 € Lisa tellimusse
HOSTA Risky Business HOSTA Risky Business

Soonilised piklikovaalsed lehed, mustriks kitsas valge lihtne leheke rohelisel. K. 40 -50 cm. Kiirekasvuline. Sobib poolvarjuline või hommikuse päikesega kasvukoht.

Suurus I

1 istik pakis 3,99 € Lisa tellimusse
HOSTA Winter Snow HOSTA Winter Snow

Selle hiidhosta kõrgus küündib kuni 1,5 meetrini, puhma läbimõõt siiski väiksem, u. 75cm. Suured paksud, mõõdukalt lainjad lehed, mõõtudega 40 x 30cm,  on kollakasrohelised kuni kollased kreemide servadega. Lavendlivärvi õied. Kiirekasvuline taim talub küll päikest, kuid vajab niisket  pinnast , nii et tuleks kuivemal perioodil regulaarselt kasta.

1 istik pakis 2,79 €