NARTSISS Täidisõieliste segu

Segu erinevatest.

Sibula suurus 12/14

Kasvuperioodil armastavad niisket pinnast. Kuid istutada ei tohi alaliselt märga mulda. Sibulate istutusaugu põhja raputage kiht peenikest liiva. See parandab vee äravoolu vahetult sibulate alt ja peaaegu välistab mädaniku tekkimise sibulakannas, õrnas piirkonnas, kus arenevad juured. Tuulevaiksemasse kohta.

Muld valmistada ette vähemalt nädal enne istutamist umbes 40 cm sügavuseni. Istutage parasniiskesse viljakasse mulda. Vähenõudlikud nartsissid kasvavad ühel kohal kaua, nõudlikumad tuleks igal neljandal aastal üles võtta ja jagada. Sibulad tuleb kiiresti kuivatada. Viia hästituulutatavassse ruumi temperatuuriga 20-22C. Nädala-paari pärast eralduvad juured ja lehed kergesti. Edasi säilitada pisut jahedamas. Sibulad võib ka kohe pärast kuivatamist maha panna, ka vanu juuri eemaldamata. Augusti lõpus või septembris istutage puhastatud sibulad tagasi väetatud peenrasase.

 Põhjused, miks nartsissidega midagi viltu võib minna: a) sibulad on istutatud liiga sügavale b) sibulad on mädanenud c) nartsissikärbes on kahjustanud sibulaid. Selle vältimiseks kraapige veidi mulda taimede peale, kui olete lehed ja vanad õievarred maha lõiganud. Vastasel juhul tekib lehtede ja varte kohale auk, kust kärbsed sibulani ronivad ja sinna munevad. d) te pole lasknud sibulatel toitainevarusid uuendada. Lehti ei tohi lõigata maha enne, kui õitsemisest on möödunud kuus nädalat. Selle aja jooksul kastke korduvalt näit. vedelväetisega.

 

Lisainfo

  • Kogus 5 sibulat pakis

Hind 2,39 €

h12267

8 toodet laos