HOSTAD

HOSTAD
OTSA SAANUD HOSTAD MÜÜGIL JÄLLE 2018 KEVADEL. ETTETELLIMINE ALGAB DETSEMBRIS-JAANUARIS

HÜBRIIDNE HOSTA Wide Brim HÜBRIIDNE HOSTA Wide Brim

Südamekujulised rohelised lehed, mida ümbritsevad ebakorrapärased laiad kollased servad, mis muutuvad kreemkollaseks. Heledad lavendlivärvi õied,  kõrgus 45-50cm, laiuv kuni 130cm. Elujõuline ja kiirekasvuline.

Suurus I

1 istik pakis
HÜBRIIDNE HOSTA Patriot HÜBRIIDNE HOSTA Patriot

 Südajad tumerohelised lehed ebakorrapäraste säravvalgete äärtega. Üks ilusamaid ja populaarsemaid hostasid, mis oma kontrastsete värvidega kaunistab varjulisi alasid, samas võib taluda ka suhteliselt hästi hommikupäikest. Kõrgus kuni 60 cm.

Suurus I

1 istik pakis
HOSTA White Feather HOSTA White Feather

Lumivalged lehed sündides, mis siiski juba juunis hakkavad vaikselt värvuma roheliseks, kõigepealt tekib tavaliselt roheline triibustik ja siis tuleb rohelise-valge periood - tumedamad otsad ja laigud.  Elu  teise poole veedab rohelisena.  Ja nii igal aastal.  Valged lehed on päikesetundlikud ja võib tekkida päikesekahjustusi. Nii-siis vari või poolvari.  Kõrgus 30-45 cm.

1 tk. pakis
HÜBRIIDNE HOSTA Honey Bells HÜBRIIDNE HOSTA Honeybells

Lehtilutaim varjulistesse kasvukohtadesse. Kiirekasvuline. Suured läikivad soonilised kahvatu-/oliivirohelised lehed. Juulis ja augustis lehterjad suured valkjad kuni kahvatulillad lõhnavad õied. 

1 istik
HOSTA Fire and Ice HOSTA Fire and Ice

Tumerohelises lainjas, ebakorrapärases raamistuses valged lehed roosakatel vartel. Keskmise suurusega lehtedega puhmiku kõrgus on 30-40,  läbimõõt 55cm.  Kesksuvel roosakaslillad õied roosakatel vartel. Rootsu lõppu -  lehe algusesse moodustub lehter. 

Suurus I

1 istik pakis
HOSTA True Blue LAIUV HOSTA True Blue

Suured, tumedad sinakasrohelised  soonilis-kobrulised lehed. Õitseb augustis-septembris. Õied sinakasvalged.  K. 60-70cm. Kasvab hästi varjus-poolvarjus.

Suurus I

1 istik pakis
FORTUNE'i HOSTA Hyacinthina FORTUNE'i HOSTA Hyacinthina

Paljude hostade 'ema' . hallikasrohelised lehed ja kena kollane sügisvärv. Kõrgus 50-60 cm.

1 istik
HOSTA Color Festival HOSTA Color Festival

Tumerohelises ebakorrapärases "raamis", valge leheke, mis muutub järk-järgult rohekaskollaseks . Kogu muutumise vältel on lehed kolmevärvilised, väga kenad ja omapärased. Lavendlivärvi õied.     K. 35 - 45cm

Suurus I

1 istik pakis
HOSTA Lakeside Dragonfly HOSTA Lakeside Dragonfly

Lantsetjad (piklikud teravatipulised) rohelised lehed laiade, ebakorrapäraste kollasest kreemiks muutuvate leheservadega. Lavendlivärvi õitega. K. 35 - 45cm

Suurus I

1 istik pakis
HOSTA Snake Eyes HOSTA Snake Eyes

Roheline - tumeroheline serv, kollakasroheline - kollane keskosa ja neid kahte eraldab valge. Helelillad õied.  Uudis, mis on saanud hea vastuvõtu. K. kuni 70cm. See sort talub ka hommikupäikest.

Suurus I

1 istik pakis
HOSTA War Paint HOSTA War Paint

Suured soonilised lehed ja laineliste servadega on kevadel erk-kuldkollased , siis algab muundumine: lehe keskele tekivad kollakasrohelised /heledamad õunrohelised triibulaigud. Igal lehel erinevalt sellele järgneb  tumedamas raamis heledates rohelistes /kreemikates toonides muster ja lõpuks on lehed rohelised. Õied  helelillad. Väga suur hosta, võib kasvada kuni 100cm.

1 istik pakis
HOSTA Risky Business HOSTA Risky Business

Soonilised piklikovaalsed lehed, mustriks kitsas valge lihtne leheke rohelisel. K. 40 -50 cm. Kiirekasvuline. Sobib poolvarjuline või hommikuse päikesega kasvukoht.

Suurus I

1 istik pakis
HOSTA Moonsplit HÜBRIIDNE HOSTA Moonsplit

Ekstreemne madal sort kreemjas-laimiroheliste kuni kollaste lehtedega, millede keskel, kitsalt , (tume)roheline. Pluss veel  peaaegu valged, kahvatulilla varjundiga õied. K..u. 50cm,

1 istik pakis
HYBRIIDNE HOSTA  Raspberry Sundae HOSTA HÜBRIIDNE Raspberry Sundae

Väga populaarne kompaktse kasvukujuga värvikirev hosta. Tume-burgundipunase rootsuga lehe all- lehe- ja õievartega. Õied tumedad violetjaspurpursed. Õitseb alates augustist. Kirevad lehed kreemkollase lehemustritega keskel ja ebakorrapärase rohelistes toonides laiema äärega.  Kreemkollane muutub kiirest valgeks. K. kuni 40cm. Suhteliselt aeglase kasvuga.

1 istik pakis
HYBRIIDNE HOSTA Rainbow´s End HYBRIIDNE HOSTA Rainbow´s End

15x10cm  paksude läikivate lehtedega, mis on nii variatsiooniderikkad, et jälle kord vist pole kahte identset võimalik leida. Erkkollase keskosa ja oliivirohelise kuni mustjasrohelise ebaregulaarse äärega. Kollane pleegib suve jooksul peaaegu valgeks. Õied suured, heledad punapurpursed lühematel vartel. K. 40 - 50cm

1 istik pakis
HOSTA Pathfinder