HOSTAD

HOSTAD
OTSA SAANUD HOSTAD MÜÜGIL JÄLLE 2018 KEVADEL. ETTETELLIMINE ALGAB DETSEMBRIS-JAANUARIS

LAINJAS HOSTA Albomarginata LAINJAS HOSTA Albomarginata

Hosta undulata

Üks esimesi hostadest kevadel. Rohelised lehed tihelainjate valgete äärtega. Heledad lavendlivärvi õied. K. u. 50cm

Suurus II

1 istik pakis 1,44 €
HÜBRIIDNE HOSTA Patriot HÜBRIIDNE HOSTA Patriot

 Südajad tumerohelised lehed ebakorrapäraste säravvalgete äärtega. Üks ilusamaid ja populaarsemaid hostasid, mis oma kontrastsete värvidega kaunistab varjulisi alasid, samas võib taluda ka suhteliselt hästi hommikupäikest. Kõrgus kuni 60 cm.

Suurus I

1 istik pakis 2,42 €
SINIHALL HOSTA Elegans SINIHALL HOSTA Elegans

Hosta sieboldiana

Suurel hostal suured sügava suitsuse tooniga sinised  kobrulised lehed ja peaaegu valged õied madalal lehtede kohal.  Õitseb varakult. Ei meeldi tigudele nii hästi, kui teised hostad. Kõrgust kuni 70cm. Üks parimatest ja tuntumatest hostadest.

Suurus I

1 istik pakis 1,86 €
SMITHI HOSTA June HOSTA June

Hosta x cultorum

Üks hinnatumatest! Kompaktne taim kõrgusega 35 cm. Piklik kollakasroheline leht sinakasrohelises raamis üleminekuga keskelt kollaselt laimiroheliseks ja edasi sinakaks. Hele-lavendlivärvilised õied. Ka selle sordi paksud lehed ei ole tigudele väga meeltmööda. Värvub paremini varjulisemas , kuid on veidi teistsugune  ning kena ka päikesepaistelises kasvukohas.

S. I

1 tk. väikese pildiga pakis 2,12 €
HOSTA White Feather HOSTA White Feather

Lumivalged lehed sündides, mis siiski juba juunis hakkavad vaikselt värvuma roheliseks, kõigepealt tekib tavaliselt roheline triibustik ja siis tuleb rohelise-valge periood - tumedamad otsad ja laigud.  Elu  teise poole veedab rohelisena.  Ja nii igal aastal.  Valged lehed on päikesetundlikud ja võib tekkida päikesekahjustusi. Nii-siis vari või poolvari.  Kõrgus 30-45 cm.

1 tk. pakis 2,98 €
HÜBRIIDNE HOSTA Cherry Berry HOSTA HÜBRIIDNE Cherry Berry

Lantsetjad kreemvalged keskelt ja rohelised ebakorrapärased servad, mis kokkupuutekohtades moodustavad mustri. Kergelt roosat leherootsudel. Punastel õisikuvartel, u. 60cm kõrgusel, lillakaskaspurpursed õiekobarad. Seemnekuprad värvuvad punaseks ja on sellistena kogu sügise. Laiuv ja kontrastne lehtilutaim. K. u. 25-30cm ja laiutab u. 50cm ulatuses. Pilgupüüdja.

1 istik pakis 2,65 €
HOSTA Summer Music HOSTA Summer Music

Justkui kunstniku maalitud lehed, igaüks pisut erinev. Ümarovaalsed lehed on kergelt kaardunud. Valget/kreemvalget keskosa ümbritseb korrapäratu kuldne /rohekaskollane triibustik, mille lõpetab  tumeroheline serv. Parimad värvid on hommikuse päikesega kasvukohas. Heledad lavendlivärvi õied kesksuvel. K.u.40 - läbimõõt 60cm

1 istik pakis 1,81 €
HOSTA Fire and Ice HOSTA Fire and Ice

Tumerohelises lainjas, ebakorrapärases raamistuses valged lehed roosakatel vartel. Keskmise suurusega lehtedega puhmiku kõrgus on 30-40,  läbimõõt 55cm.  Kesksuvel roosakaslillad õied roosakatel vartel. Rootsu lõppu -  lehe algusesse moodustub lehter. 

Suurus I

1 istik pakis 2,59 €
HOSTA Gold Standard HOSTA Gold Standard

Keskmine kuni suur hosta. Laiad soonelised helerohelised lehed korrapäratu tumerohelise mustriga servades. Hooaja kestel muutub leht rohelisest kollasemaks. Hommikune päike intensiivistab kollast. Sügiseks muutub peaaegu valkjaks. Kesksuvel kõrgetel vartel lavendlivärvi heledad õied. K. 60-70cm, läbimõõt u. 90cm.

1 tk. pakis 1,79 €
HOSTA True Blue LAIUV HOSTA True Blue

Suured, tumedad sinakasrohelised  soonilis-kobrulised lehed. Õitseb augustis-septembris. Õied sinakasvalged.  K. 60-70cm. Kasvab hästi varjus-poolvarjus.

Suurus I

1 istik pakis 1,90 €
HOSTA First Frost HOSTA First Frost

Kevadel südajad hallikassinised lehed laiade kollaste servadega. Ebatavaline värvikombinatsioon muutub suvel tumeroheliseks  kreemvalgega. Hea konteineritaim. Kuulub parimate hostade sekka oma kõikide andmete poolest tsoonides 4 - 7. Aasta hosta 2010. K. u.40cm ja läbimõõt u. 90cm.

Suurus I

1 istik väikese pildiga pakis 2,12 €
HOSTA Remember Me HOSTA Remember Me

Keskelt kevadel kollane, pleegib suve jooksul valgeks - roheline/sinakasroheliseks , kaunis intensiivne värvimäng rõõmustab meid ka sügisel. Väike ja kena hosta. Lavendlivärvi õied juulis-augustis. K. kuni 45 cm, läbimõõt kuni 150cm.

1 istik pakis 1,75 €
HOSTA Color Festival HOSTA Color Festival

Tumerohelises ebakorrapärases "raamis", valge leheke, mis muutub järk-järgult rohekaskollaseks . Kogu muutumise vältel on lehed kolmevärvilised, väga kenad ja omapärased. Lavendlivärvi õied.     K. 35 - 45cm

Suurus I

1 istik pakis 4,72 €
HOSTA Lakeside Dragonfly HOSTA Lakeside Dragonfly

Lantsetjad (piklikud teravatipulised) rohelised lehed laiade, ebakorrapäraste kollasest kreemiks muutuvate leheservadega. Lavendlivärvi õitega. K. 35 - 45cm

Suurus I

1 istik pakis 3,36 €
HOSTA Snake Eyes HOSTA Snake Eyes

Roheline - tumeroheline serv, kollakasroheline - kollane keskosa ja neid kahte eraldab valge. Helelillad õied.  Uudis, mis on saanud hea vastuvõtu. K. kuni 70cm. See sort talub ka hommikupäikest.

Suurus I

1 istik pakis 4,72 €
HOSTA Ivory Coast HOSTA Ivory Coast

Südajad ,paksud, soonilised hallikasrohelised lehed kollase ja laia ebakorrapärase  servaga, pigem nagu väga sakilised rohelised lehed kollasel pinnal, mis pleegib kreemvalgeks. Lavendlivärvi õied. K. 50 -60cm. Varjulisse kuni poolvarjulisse kasukohta. 

1 istik potis 4,72 €
HOSTA Risky Business HOSTA Risky Business

Soonilised piklikovaalsed lehed, mustriks kitsas valge lihtne leheke rohelisel. K. 40 -50 cm. Kiirekasvuline. Sobib poolvarjuline või hommikuse päikesega kasvukoht.

Suurus I

1 istik pakis 4,72 €
HYBRIIDNE HOSTA  Raspberry Sundae HOSTA HÜBRIIDNE Raspberry Sundae

Väga populaarne kompaktse kasvukujuga värvikirev hosta. Tume-burgundipunase rootsuga lehe all- lehe- ja õievartega. Õied tumedad violetjaspurpursed. Õitseb alates augustist. Kirevad lehed kreemkollase lehemustritega keskel ja ebakorrapärase rohelistes toonides laiema äärega.  Kreemkollane muutub kiirest valgeks. K. kuni 40cm. Suhteliselt aeglase kasvuga.

1 istik pakis 4,72 €
HYBRIIDNE HOSTA Rainbow´s End HYBRIIDNE HOSTA Rainbow´s End

15x10cm  paksude läikivate lehtedega, mis on nii variatsiooniderikkad, et jälle kord vist pole kahte identset võimalik leida. Erkkollase keskosa ja oliivirohelise kuni mustjasrohelise ebaregulaarse äärega. Kollane pleegib suve jooksul peaaegu valgeks. Õied suured, heledad punapurpursed lühematel vartel. K. 40 - 50cm

1 istik pakis 4,72 €