Determinantsed (madalad)

Determinantsed (madalad)
Toredad madalad taimed :)

TOMAT 'Balcony Red' F1 TOMAT 'Balcony Red' F1

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

70 päeva istutusest. Põõsasja kompaktse kasvuviisiga. Vastupidav haigustele Hästi magusad väikesed 15-20 g kirsstomatid. Amplisse või potti. 

0,1 grammi 0,59 €
TOMAT 'Betalux' TOMAT 'Betalux'

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Determinantne, väga varajane. Viljakas. Tugeva lühikese varrega, ei vaja toestust. Vili keskmise suurusega (65-80g) ümarlapik, tumepunane ja väga maitsev, lihakas. Avamaa sort. Värskelt ja töötlemiseks ka suurtootmisse.

0.3 grammi 0,55 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Promyk' TOMAT 'Promyk'

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Väga varajane. Saagikas madal sort avamaale ja katmikalale. Lapikümarad keskmise suurusega lihakad tomatid. Palju kuivmassi, sobib töötlemiseks.

Varajaseim kindla saagiga sort.

0,3 grammi 0,55 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Roma VF' TOMAT 'Roma VF'

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Determinantne, 60 cm kõrgune taim. Keskvalmivad ovaalsed ploomtomatid, punased, 2-3 kambriga, väheste seemnetega 60-70 grammised. Konserveerimiseks, kastmeteks. Säilib ka hästi. Avamaale. Vastupidav lehemädanikule ja närbumistõvele.

0.3 grammi 0,39 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Rotkappchen' TOMAT 'Rotkappchen'

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Keskvarane vana tuntud Saksa sort avamaale sooja kohta ja katmikalale. Madalakasvuline.  Lapikümar punane salatitomat, kaal u. 100 grammi.

0,2 grammi 0,55 € Lisa tellimusse
TOMAT Dyno H TOMAT 'Dyno' F1

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Varajane Prantsuse sort avamaale ja kasvuhoonesse. Haigustekindel, saagikas igasugustes ilmastikuoludes. Tomatid on 90-130 grammised, ovaalsed, lihakad ja väga hea maitsega. Sobib töötlemiseks.

15 seemet 0,95 € Lisa tellimusse
TOMAT Pavlina TOMAT 'Pavlina'

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Varajane. Pooldeterminantsed. Taim talub hästi temperatuurikõikumisi. Lapikümarad tihke viljalihaga tomatid on magusakad, ei lõhene. Lühiajaliselt säilitatavad.

0,2 grammi 0,39 € Lisa tellimusse
TOMAT Parto H TOMAT Parto F1

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Keskmist kasvu hübriid Tšehhist. Katmikalale, avamaale. Haigustekindlad taimed. Lapikümarad 100-120 grammised tomatid. Transpordikindlad, säilivad hästi.

15 seemet 0,85 € Lisa tellimusse
TOMAT Polfast H TOMAT 'Polfast' F1

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Väga varajane. 56 päevaga istutusest. Sobib katmikalale ja avamaale. Saaki saab ka niiske ja jaheda suvega. Lapikümarad 100-150 grammised maheda maitsega tomatid. Konserveerimiseks.

0,1 grammi 0,95 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Beta' TOMAT 'Beta'

Lycopersicon esculentum Harilik tomat

Väga varajane. 75-80 päeva. Põõsasjas madalakasvuline. Taim on saagikas ja talub ka kuuma suve. Kasvatamiseks katmikalal ja soojas kohas avamaal. Ümarad punased 70-80 grammised maitsvad tomatid.

0,3 grammi 0,39 €
TOMAT 'Banana Legs' TOMAT 'Banana Legs'

 Lycopersicon esculentum   Harilik tomat

72-75 päeva taimede istutusest. Kuigi determinantsed põõsasjad on, need taimed siiski üpris kõrged-1 meeter. Viljakas sort, eriti vegetatsiooniperioodi lõpus. Tomatid on piklikud 9 – 10 cm pikkused, kuldkollased, väheste seemnetega, lihakad, vähese happesusega, magusad ja maitsvad.0,1 grammi 1,85 € Lisa tellimusse
Tomat Mato Tomat 'Mato'

Varajane. Piiratud kasvuga e. madalakasvuline. Tomatid lapik-ümarad, kaaluga ca 100 g.

Grammis umbes 250 seemet

0,2 grammi 0,80 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Maike' TOMAT 'Maike'

Lycopersicon esculentum  Harilik tomat

Varajane. Madalakasvuline, moodustab vähe külgvõrseid. Saagikas. Lõhenemiskindlad 60-65 grammised tomatid. Vastupidav mitmele tomatihaigusele. Katmikalale ja avamaale.

0,2 grammi 0,80 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Bajaja'    UUDIS! TOMAT 'Bajaja'

Lycopersicon esculentum        Harilik tomat      UUDIS!

Väga varajane. Minisort 35 cm kõrgune taim pottides- kastides kasvatamiseks. Haigustekindel. Kompaktse kasvu pärast puudub vajadus kõrvalvõrsete eemaldamiseks.  Rikkalikult 8-10 grammiseid magusaid ja mahlaseid punaseid kirsstomateid.

0,1 grammi 0,39 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Venus'  UUDIS! TOMAT 'Venus'

Lycopersicon esculentum  Harilik tomat

100 päeva. Pottides- kastides kasvatamiseks. Kompaktse kasvu pärast puudub vajadus kõrvalvõrsete eemaldamiseks.  Rikkalikult 15-20 grammiseid magusaid ja mahlaseid kollakasoranže kirsstomateid. Toorelt ja töötlemiseks.

0,1 grammi 0,39 € Lisa tellimusse
TOMAT Duricchio F1 TOMAT 'Duricchio' F1

Lycopersicon esculentum    Harilik tomat

Keskhiline determinantne (madal) sort katmikalale ja avamaale. Väga saagikas - 25-30 marja (vilja) taimel. Tomatid on erkpunased, ümarad ja kaaluvad kuni 230 gr. Sobivad tarvitamiseks nii värskelt kui ka töödeldult. Säilivad toatemperatuuril 8 - 10 päeva

10 seemet 0,95 € Lisa tellimusse
TOMAT Troy F1 TOMAT 'Troy' F1

Solanum Lycopersicum (L.Esculentum)

Determinantne keskvarane sort Jaapanist. Ideaalne kasvatamiseks ka kõrgematel temperatuuridel. Lapikümarad-ümarad erkpunased viljad on umbes 250 - 300 grammised ja väga maitsvad. Resistentne haigustele Aal, F2, V. Pikk koristusaeg ja pikk säilivuaaeg, hästi säilivad nii maitse kui ka välimus.

10 seemet 1,30 € Lisa tellimusse
TOMAT ´Rediana´ F1 TOMAT ´Rediana´ F1

Solanum Lycopersicum (L. esculentum).

Keskvarane determinantne hübriid (keskmise kasvuga).  Ühtlased kompaktsed taimed on vastupidavad järgmistele haigustele: Tm, V, F2, TSWV. Suuremat sorti punased tomatid  massiga 250-300 gr. Lihakad, tugevad viljad sobivad hästi töötlemiseks.

15 seemet 0,95 € Lisa tellimusse
TOMAT Tomatina F1 TOMAT 'Tomatina' F1

Solanum Lycopersicum

Väga varane Jaapani determinantne hübriid, sobib kasvatamiseks nii kasvuhoonetes kui avamaal, Sort resistentne haigustele F2, V, TYLCV. Viljad on ümarad, suured, kaaluga 250-300 gr ja kasvavad kobarates.  Säilivad pikka aega, säilitades nii  kena välimuse kui ka head maitseomadused.

10 seemet 1,30 € Lisa tellimusse
TOMAT 'Sibarita' UUDIS! TOMAT 'Sibarita' UUDIS!

Keskmise kasvuga Kumato-tüüpi keskvarajanene hübriid kasvuhoonesse. Haigustekindel. Punakaspruunid viljad kaaluga 70-80 grammi on tiheda viljalihaga ja väga maitsvad. Õhukese koorega. Kobaras 5-7 tomatit. 

6 seemet 3,99 € Lisa tellimusse
TOMAT Pegaso F1 TOMAT Pegaso F1

Varajane ja haigustekindel saagikas sort. Maitsvad tumepunased ploomikujulised viljad on suured ja säilivad kaua. 

15 seemet 0,95 € Lisa tellimusse