MELON ja ARBUUS

MELON ja ARBUUS

Rosario H arbuus ARBUUS 'Rosario' F1

Citrullus lanatus vulgaris       Harilik arbuus

Varajane sort, mis talub hästi ka ebasoodsamaid ilmastikutingimusi  ja madalamaid temperatuure. Tumerohelise koorega vili on ümar  3 kuni 4 kilo roosakaspunase viljalihaga, erakordselt magus ja mahlane. Taim on kompaktne, võrsed kuni 1,5m. Suhteliselt haigustekindel.

12 seemet 0,85 € Lisa tellimusse
Hale's Best Jumbo MELON Hale's Best Jumbo

Cucumis melo L.

Ovaalse kujuga võrgumustrilise õhukese koorega varajane sort, mis valmib umbes  90 päevaga. Viljaliha on lõheroosakas-oranžikas, tugeva lõhnaga, magus  ja mahlane. Seemnekamber suhteliselt väike

35 seemet 0,59 €
Emir H MELON 'Emir' F1

Cucumis melo L.

Kiiresti valmiv hübriidsort, mis talub ka madalamaid temperatuure.  Koor kena helerohelise võrkmustriga tumedamal põhjal.  Vili kaaluga umbes 1,0 kg, oranž viljaliha aromaatne,mahlane  ja hästi magus. Kasvatatakse avamaal või katmikalal.

1 gramm 0,85 € Lisa tellimusse
Abruzzese (kurkmelon) KURKMELON Abruzzese

Cucumis melo flexuosus

65 päeva. Pikkade kuni 50 cm keerdus heleroheliste krõmpsuvate viljadega. Taim emas- ja isasõitega. Rohkem kurk, kui melon, tihe ja krõmpsuv. Väga mõnus toorelt krõmpsutada palava ilmaga.

1,3 grammi 0,59 €
ARBUUS Sugar Baby ARBUUS 'Sugar Baby'

Citrullus lanatus            Harilik arbuus

Varajane. Hea viljuvusega ka jahedamates tingimustes. Tumerohelise koore ja tumepunase maitsva mahlase viljalihaga 2-4(8) kg. ümar vili. Seemned väikesed. Taim kompaktne, 1,5 m võrsetega.

2 grammi 0,39 € Lisa tellimusse
MELON Antalya MELON Antalya F1

Cucumis melo          Kantaluup

Varajane melon. Helerohelise viljaliha ja tumekollase võrgumustrilise koorega. Supermagus ja mahlane väikese seemnekambriga vili kaalub kilo kuni poolteist. See hübriidsort on saagikas, jahukaste- ja fusarioosikindel. 

15 seemet 1,50 €
ARBUUS Asahi Miyako F1 ARBUUS Asahi Miyako F1

Citrullus lanatus          Harilik arbuus

Väga varajane. Crimson-sweet tüüpi supermagus hübriid. Triibulise õhukese koorega, punase viljalihaga. Keskmise suurusega vili. Taim kompaktne 1,5 m võrsetega.Haigustekindel.

5+ seemet 1,50 €
MELON Supermarket F1 MELON Supermarket F1

Cucumis melo   Harilik melon, kantaluup

Varajane. Keskmise suurusega erkoranži viljalihaga aromaatne, magus ja mahlane ovaalne melon.Võrgumustriline beežikas koor. Melonis on palju A ja C vitamiini.

5+ seemet 1,50 €
ARBUUS Baggio F1 ARBUUS Baggio F1

Väga varajane. Sugar baby tüüpi saagikas hübriid. Mustjas-rohelise koorega ümar vili 72 päevaga. Umbes 5-7 kg punase, magusa ja tiheda viljalihaga. Taim vastupidav mitmele taimehaigusele.

25 seemet 0,59 €
Melon Cantalupo di Charentais PRANTSUSE KANTALUUP Cantalupo di Charentais

Cucumis melo var. cantalupensis

Varajane. 85 päeva istutusest. Kasvatamiseks katmikalal. Keskmise suurusega vili heleda hallikasrohelise koorega. Magusa mahlase ja aroomika tumeoranži viljalihaga.

35 seemet
KANTALUUP Retato degli Ortolano KANTALUUP Retato degli Ortolano

Cucumis melo var.cantalupensis    KANTALUUP 
80 päevaga istutusest. Kasvatamiseks katmikalal. Keskmise suurusega vili heleda hallikasrohelise võrkmustrilise  koorega. Väga magusa mahlase ja aroomika tumeoranzi viljalihaga.

2,5 grammi 0,59 €