ILUPUUD ja -PÕÕSAD

ILUPUUD ja -PÕÕSAD
ETTETELLIMINE kuni 31 Jaanuar! Kaupa väljastame ja postitame märtsist alates

KANADA TSUUGA KANADA TSUUGA Canadensis

Tsuga canadensis. Ilusa võraga, suhteliselt kiirekasvuline. Kodumaal kasvab väga kõrgeks, kuid meil on sellist õnne vaid mõnedel puudel olnud. Okkad on pehmed ja laiad-lühikesed. Pealmine pool tumeroheline, alumine valkjas. Väga kena igihaljas okaspuu.

1 tk. potis 3,73 € Lisa tellimusse
SÜÜRIA HIBISK Blue Chiffon SÜÜRIA HIBISK Blue Chiffon

Hibiscus syriakus. Rohelised kolmetised lõhestunud lehed ja helesinised, lilla varjundiga väga suured pooltäidisõied punapurpurse põhjaga. Kuigi on ilmselt kõige külmataluvam hibiskustest, umbes -10° C, ikkagi külmaõrn. Õnneks saab teda ka toas kasvatada. Selleks vajab ruumi, õhku ja valgust. Kasvuajal u.+20° C ja kastmist, vajadusel  ka piserdamist ja puhkeajal u. +15°C ja minimaalset kastmist. 

1 tk. potis 6,38 €
KIRJU KADAKAS Blue Carpet KIRJU KADAKAS Blue Carpet

Juniperus Squamata.

Igihaljas põõsas moodustab kiiresti tiheda 30 - 50cm kõrguse ja 1,5 kuni 2m laiuse pinnakatte. Aastane juurdekasv u. 20cm. Lõhnavad, lühikesed, erksamad sini-hallid nõeljad okkad kaarduvatel võrsetel. Vanemad oksad helepruuni koorega.

1 tk. potis 3,73 € Lisa tellimusse
JAAPANI KAMEELIA Pink JAAPANI KAMEELIA Pink

Punane täidisõieline

Hinnatud ilutaim teepõõsaste sugukonnast.
Kõrgus toalillena 2- 3 m, looduses –10m. Suured punased õied on veidi anemooniõielise pojengi sarnased. Nahkjad tumerohelised läikivad  lehed.
Toalillena kasvatades õitseb veebruarist aprillini, kui on võimalik kasvatada looduses või talveaias vms., siis jaanuarist märtsini.Lehtedest võib teha aromaatset teed.1 tk. potis. 6,07 €
PUNANE INGLITROMPET  Red PUNANE INGLITROMPET Red

Brugmansia Sanguinea

Suhteliselt vastupidav ja kiirekasvuline. Suurte lehtede all kuni 15 cm pikkused kitsad trompetikujulised õied on punased-kollased-triibulised - erilised. See inglitrompet küll ei lõhna, kuid tema välimus on seda põnevam. Väikeste lastega peredel inglitrompeteid toas kasvatada ei soovita - mürgine. Hooldades kindad kätte, igaks juhuks.

1 tk. P9 potis. UUDIS! 4,66 €
SÜÜRIA HIBISK Woodbridge SÜÜRIA HIBISK Woodbridge

Hibiscus .  Kiirekasvuline hiline õitseja. Suhteliselt külmakindel. Punase südamikuga tumeroosad trompetjad õied ja kolmetised tumerohelised lehed. (Uued lehed kasvavad alles hilissügisel). Ilus troopilise välimusega taim. Õitseb augustist oktoobrini

 

 

 

 

1 tk. potis. 5,03 €