MAASIKAD, rabarber, maapirn

MAASIKAD, rabarber, maapirn

KUUMAASIKAS Regina KUUMAASIKAS Regina/Rügen

Fragaria vesca

Eriti saagikas kuumaasikas. Ilusa kujuga punased aromaatsed marjad  kaks korda suuremad kui teistel sortidel. 'Vuntsideta'. Esimene saak juba väljaistutamisaastal. Ühel kohal 2 - 3 a.

0,2 grammi 0,55 € Lisa tellimusse
AEDMAASIKAS Temtation AEDMAASIKAS Temptation

Fragaria × ananassa 

Püsik. Aedmaasikas. Kompaktse kujuga esimesel aastal viljuv sort,Üks parimatest varastest sortidest kasvatamiseks peenardel, konteinerites ja ripp-pottides. Erkpunased marjad on mahlased ja aromaatsed. Annavad saaki kogu hooaja vältel.25 seemet 1,25 € Lisa tellimusse
AEDMAASIKAS Treska AEDMAASIKAS 'Treska' profi B

Fragaria ×ananassa 

Varajane haigustele vastupidav sort, mis kannab marju juba neli kuud peale külvi. Annab vähe kõrvalvõsusid. Marjad on suured, tumepunased mahlased ja väga maitsvad.

30 seemet 0,95 €
AEDMAASIKAS Maxim AEDMAASIKAS Maxim

Kuni 120 gr võivad kaaluda esimesed maasikad, hilisemad 40-60gr. Päris väikeseid praktiliselt polegi. Tihe viljaliha. Külmikus säilib kuni 7 päeva. Sobivad eriti hästi sügavkülmutamiseks. Keskhiline sort

3 taime pakis 2,34 €
KUUMAASIKAS 'Yellow Wonder' KUUMAASIKAS 'Yellow Wonder'

Fragaria vesca  Varajasest ettekülvist esimene saak samal aastal.

Taim õitseb kogu kasvuperioodi vältel ja ei anna külgvõrseid. 

Maitsvad, mahlased  metsmaasikaaroomiga valkjas-kollased marjad, mis jäävad lindudele märkamatuks.

0,1 grammi 0,89 € Lisa tellimusse
AEDMAASIKAS Ostara AEDMAASIKAS Ostara

Taasviljuv  sort kannab 2 korda aastas punaseid, tihke viljalihaga aromaatseid ja maitsvaid maasikaid ning mõnel aastal võib juhtuda, et isegi varasügisel veel. Teda annab kasvatada ka nagu nn. ronimaasikaid. Selleks ehitada võrestik, mille peale siis taimed juhtida ja sinna aeg-ajalt ka kinnitada. K. maas kuni 40cm.

3 taime pakis 2,46 € Lisa tellimusse
HARILIK ASPAR/ SPARGEL HARILIK ASPAR/ SPARGEL

Asparagus officinalis

Sparglit saab kenasti kasvatada ka oma aias, taim ei karda külma, ei vaja erilist hoolt ja annab ohtralt saaki. Spargel hakkab kasvama siis, kui mullatemperatuur on 8 kraadi ja juba 15 soojakraadi juures kavab kiirekasvuline aspar söömiskõlbulikuks ühe päevaga. 25 kraadiga saab juba kaks korda päevas korjata. Sparglihooaeg algab mais ja kestab umbes kuu aega.

1 tk. pakis. UUDIS! 2,03 € Lisa tellimusse