SIILKÜBARAD

SIILKÜBARAD
OTSA SAANUD SORDID MÜÜGIL JÄLLE 2018 KEVADEL. ETTETELLIMINE ALGAB DETSEMBRIS-JAANUARIS

Kui soovite tellida ka seemneid ja neid enne aprilli kätte saada, palume teha seemnetellimus eraldi. Seemned on kogu aeg laos ja paki saadame teele kolme päeva jooksul.

KUI TELLIMUSES ON NII SEEMNED KUI KA SIBULAD-JUURIKAD SAADAME TEELE KÕIK KOOS APRILLIS.

PURPUR SIILKÜBAR Double Decker PURPUR SIILKÜBAR Double Decker

Echinacea purpurea

Tugevatel vartel, kareda tumerohelise lehestikuga taimel fuksiaroosad lillakate/roosakate tuttide-täidisõiekestega teise korrusena peal. Tõsi, teine korrus hakkab kasvama alles teisest aastast ja nii kõrgub puhmikul korraga erinevaid õisi. Õitsemise kestel võib värvus tumeneda. Õitseb pikalt. Väga omapärane ja kena. K. u. 60cm

1 juur pakis
SIILKÜBAR Hot Summer SIILKÜBAR Hot Summer

Echinacea

Umbes.1m. Tumeroheliste lehtedega tugevatel harunevatel vartel  varasuvest varasügiseni värvi muutvad õied. Avanedes kollakasoranžid, küpsedes tumedamad punased. Õitseb kaua ja rikkalikult. Hea lõikelill.

1 tk. pakis
SIILKÜBAR Harvest Moon SIILKÜBAR Harvest Moon

Echinacea purpurea    Big Sky seeriast

Kõrgus kuni 70-80 cm. Leheroseti kohal püstistel tugevalt harunenud vartel juulis-augustis suured roosilõhnalised kuldkollased õied kuldoranži südamikuga. Õitseb eriliselt kaua ja rikkalikult. Hea lõikelill. Väga nõutud sort.

1 tk. pakis
PURPUR-SIILKÜBAR Double Decker PURPUR-SIILKÜBAR Indiaca

E.purpurea .

Lõhnavad roosad lihtõied tumeda oranžiseguse täidetud südamikuga. Teisel aastal kasvab sinna otsa üks väiksem roosa õiemoodi asi. See võib mõnikord olla ka sasi-pusa, kuid on ikka huvitav.

Puhmik kasvab suuremaks ja seal  on korraga peal nii vanemaid kui uuemaid õisi e. nii tavalisi kui ka "kahekordseid". K 50 -100cm1juur pakis