BAKLAZAAN

BAKLAZAAN

Romanesca BAKLAZAAN Romanesca

Solanum melongena

Keskvarajane sort  ümar-ovaalse heleroosa ribilise viljaga, mis on on nii dekoratiivne, hea maitsega kui ka väga transpordikindel. Jõuline taim sobib nii kasvuhoonesse, kui potti sooja kasvukohta.

1,5 grammi 0,59 €
Black Beauty BAKLAZAAN Black Beauty

Solanum melongena

Keskvarajane taim kasvuhoonesse või avamaale sooja kohta. Kobaras 3 piklikovaalset mustjat vilja. Baklažaan on madala kalorsusega, kergesti seeduv ja korrastab kolesterooli.

0,1 grammi 0,59 €
Violetta di Firenze BAKLAZAAN Violetta di Firenze

Solanum melongena

Keskvarajane ümar-ovaalne suur vili on ilus tumeroosakas violetne ja ribiline. Suurepärase maitsega väga saagikas sort.

1,5 grammi 0,59 €
Bonica BAKLAŽAAN 'Bonica' F1

Solanum melongena

Varajane hübriid, mis valmib juba  70 kuni 75 päevaga istutusest seepärast sobib istutada väga hästi ka sooja kohta avamaale. Kasvuhoonesse või potti samuti.  Ovaalne vili on tumevioletne, 250-350 grammi. Taim 55-60 cm.

10 seemet 0,65 € Lisa tellimusse
BAKLAŽAAN 'Ophelia' UUDIS!

Solanum melongena        Harilik baklažaan (Harilik pommu) 

55 päeva. Lopsakas taim kasvuhoonesse või avamaale, anumatesse sooja kohta. Kobaras väikesed piklikovaalsed purpursed viljad. Noore baklažaani viljaliha on õrna tekstuuriga, mõruainevaba, madala kalorsusega, kergesti seeduv ja korrastab kolesterooli.6 seemet 1,25 € Lisa tellimusse
BAKLAŽAAN 'Classic' F1 UUDIS!

Solanum melongena

Varajane hübriid, mis valmib juba  70 kuni 75 päevaga taimede istutusest, seepärast sobib istutada väga hästi ka sooja kohta avamaale. Kasvuhoonesse või potti samuti.  Piklikovaalne 18-22 cm vili on tumevioletne.0,1 grammi 0,85 € Lisa tellimusse