ERILISED TEGELASED

ERILISED TEGELASED
Pildita pakk.
Ilus suur sibul kas 16-18 või 18-20

AASIA LIILIA Curitiba AASIA LIILIA Curitiba

40 - 60 cm kõrgused lilled sobivad eriti hästi pottidesse-anumatesse, äärislilleks või väikestesse rühmadesse. Valged õied sügav-burgundipurpurse neelu ja neeluümbrusega, mis lõpeb tavaliselt heledama kreempunasega. Värvi jätkub ka õielehtede servadesse. Poolvarjus õitseb pikemalt.

Suurus 18/20

3 tk istutuskotis. UUDIS! 2,62 € Lisa tellimusse
TIIGERLIILIA Pink Flight TIIGERLIILIA Pink Flight

Kergelt taha alla käändunud otstega tumedamad koralliroosad õied purpursete tolmukatega. Neelus mõned täpikesed. Õied vaatavd külgedele ja pisut alla. Õitsevad kaua.  Kõrgust kuni 130 cm.

Eriline ilus värv.

Suurus 20/22

2 sibulat 2,86 € Lisa tellimusse
AASIA LIILIA Patricias Pride AASIA LIILIA Patricias Pride

Aasia laikliilia. Elegantne valgete kuni kreemvalgete õite- ja salapäraste ööpurpursete, tähtjate laikude-pintslimärkidega ümber nende valkjaskreemi südamiku. Õite läbimõõt kuni 12cm ja kõrgus 60 - 100cm. Nõutud ja hinnatud sort.

Suurus 18/20

 

 

 2 tk. pildita pakis. UUDIS! 2,11 € Lisa tellimusse
AASIA LIILIA Merpho Pink AASIA LIILIA Morpho Pink

Ebatavalise värvikombinatsiooniga liilia on virsikuroosa, violetse heiastusega õielehtede otstes ja burgundivärviliste täpikestega neelus. Eriline, mahe ja ilus. Kõrgust u. 1m.

Suurus 18/20

2 tk. 2,11 € Lisa tellimusse
OT-HÜBRIID Eastern Moon OT-HÜBRIID Eastern Moon

Kreemvalged õied kerge roosa jumega ning roheliste, rohekas/kuldkollasega ümbritsetud kiirtega neelust. Õied väga suured, mistõttu võib taim vajada tuge. Pungad tume-purpurroosad ja kroonlehtede tagumistel külgedel samasugused kitsamad või laiemad kesksooned. Lõhnavad meeldivalt. Kõrgus kni 130 cm, vähemalt esimesel aastal. Suurus 20/22

1 sibul istutuskotis Hetkel 40 cm 1,40 € Lisa tellimusse
IDAHÜBRIID Pico IDAHÜBRIID Pico

Väga ilusad kirsipunast värvi tasjad, ülespidi vaatavad õied tavalisest laiemate tumeroheliste lehtede kohal. Õiterohke ja lõhnav. K.  85 - 105cm

Suurus 20/22

 

 

3 tk. pildita pakis. UUDIS! 2,49 € Lisa tellimusse
TROMPETLIILIA (Specie) Lady Alice TROMPETLIILIA (Specie) Lady Alice

Suurus 20/22

 120- 150cm. Suured ja lõhnavad valged õied, sametja oranži  neelu ja südamiku- ja kiirtega. Tumedamad oranžid träpsud. Õiterohke, uhke ja ilus. Suhteliselt haruldane.

1 sibul pildita pakis. UUDIS! 1,63 € Lisa tellimusse