LUMEROOSID

LUMEROOSID
OTSA SAANUD SORDID MÜÜGIL JÄLLE 2018 KEVADEL. ETTETELLIMINE ALGAB DETSEMBRIS-JAANUARIS

Kui soovite tellida nii seemneid kui ka lillesibulaid-juurikaid ja seemneid enne aprilli kätte saada, palume teha kaks eraldi tellimust.

LUMEROOS White Beauty LUMEROOS White Beauty

Helleborus x nigercors

Musta lumeroosi ja Korsika lumeroosi hübriid.

Aeglase kasvuga madal igihaljas puhmik tumerohelise-hõbedakirjude lehtedega, mis võivad vananedes muutuda roheliseks.  Varakevadel, kui varred kõrgemaks sirguvad, tulevad peale suhteliselt suured (5-10cm läbim.) valged kuni kreemikad rohelise varjundiga õied. Õied muutuvad ajapikku rohelisemaks. K. 20 - 25cm, laius 30-40cm.

1 istik pakis 2,69 €
KAUKAASIA LUMEROOS Helleborus Bollene KAUKAASIA LUMEROOS Helleborus Bollene

Helleborus orientalis

Kõrgus 30-40 cm. Rühmataim, kellel tumerohelisednakselt läikivad lehed. Õied on umbes 7 cm läbimõõduga, valged, tumedamate tuhmroosadest täppidest moodustuva mustriga. Tavaliselt aprillis kasvavad tugevad harunenud võrsed ja igal neist on üks õis.

Suurus I

1 istik pakis 4,40 €
KAUKAASIA LUMEROOS Helleborus Black Beauty KAUKAASIA LUMEROOS Black Beauty

Helleborus orientalis

Pisut müstikat aeda. Igihaljas läikivate tumeroheliste, või esivanemalt päritud tumepronksjate lehtede- ja mustjate tumepurpursete õitega varakevadel. Ilus roheline korvike kreemide tolmukate jaoks südamikus. Kõrgus 30-45 cm. Läbimõõt  kuni 45cm. Mürgine taim, eriti juured ja seemned, aga ka väga kena varakevadises aias.

1 istik pakis 5,71 €
LUMEROOS Double Ellen White LUMEROOS Double Ellen White

Hemerocallis x hybr.? H. orientalis?

U. 25- 40cm kõrgune ja laiune igihaljas/pooligihaljas puhmik. Varakevadel kaharad-lainelised valged, õrnrohelise südamikuga, väljapoole vaatavad täidisõed püstistel vartel. Tumerohelised läikivad lehed.Taimemahl pisut mürgine.

Suurus I

1 istik pakis 5,32 €